qLife je kvartalni stručni časopis za liderstvo i organizacijski razvoj koji se ostvaruje u suradnji portala Quantum21.net i partnera. Jedinstveni je izvor znanja liderima i menadžerima na svim organizacijskim razinama, u sva tri sektora: poslovnom, javnom i neprofitnom.

U časopisu se objavljuju mudre poruke i promišljanja vodećih svjetskih stručnjaka koje pomažu izgradnju zdravog društva i konkurentnog gospodarstva.

| 18. 4. 2017. u 13:37 sati | RSS |
| 2. 8. 2016. u 10:50 sati | RSS | print | pošalji link |

U novom broju časopisa qLife tema su Konflikti.

Proučavanjem strukture konflikata - djece i roditelja, prijatelja, poslovnih suradnika, lijevo i desno orijentiranih političkih frakcija, pa čak i čitavih nacija - uočeno je često ponavljanje sličnog obrasca: nerazumijevanja i tenzije, naime, uobičajeno potječu iz validnih, a ne iz „krivih“ ili „pogrešnih“ parcijalnih perspektiva, koje pak  proizlaze iz nezrele parcijalne svijesti nesposobne cjelovito sagledati cjelinu i osvijestiti vlastite utjecaje na konfliktni sustav.