| 12. 11. 2010. u 10:02 sati | RSS | print | pošalji link |

Nova e-Knjižnica

Nakon dvije i pol godine postojanja, promijenili smo izgled i poboljšali funkcionalnosti e-Knjižnice.

Uz unaprijeđene postojeće funkcionalnosti, izdvajamo novu mogućnost odvojenog pretraživanja knjiga i časopisa. e-Knjižnica je i nakon redizajna u CARNetovom CMS-u.

Arhiva knjiga i časopisa, dostupna je za čitanje u elektroničkom formatu svim članovima obrazovne, akademske i istraživačke zajednice - učenicima, nastavnicima, studentima, profesorima i znanstvenicima. Od sadržaja izdvajamo informatičke časopise PC Chip i VIDI, te niz informatičkih knjiga.

| 12. 11. 2010. u 10:02 sati | RSS | print | pošalji link |
sve vijesti