| 11. 11. 2010. u 14:20 sati | RSS | print | pošalji link |

qLife - novi časopis u e-Knjižnici

U e-Knjižnici je objavljen novi časopis - qLife, kvartalni stručni časopis za liderstvo i organizacijski razvoj koji se ostvaruje u suradnji portala Quantum21.net i partnera.

Jedinstveni je izvor znanja liderima i menadžerima na svim organizacijskim razinama, u sva tri sektora: poslovnom, javnom i neprofitnom.

U časopisu se objavljuju mudre poruke i promišljanja vodećih svjetskih stručnjaka koje pomažu izgradnju zdravog društva i konkurentnog gospodarstva.

| 11. 11. 2010. u 14:20 sati | RSS | print | pošalji link |
sve vijesti