| 7. 11. 2012. u 09:34 sati | RSS | print | pošalji link |

Novi broj magazina PC Chip u e-Knjižnici

U najnovijem broju časopisa PC Chip pročitajte: veliki usporedni test mainstream grafičkih kartica, test cjenovno pristupačnih laserskih pisača u boji, najmanje i najlakše Linux distibucije, prikaz najboljih aplikacija za praćenje vremenske prognoze na pametnim telefonima.

Ekskluzivno PC Chip donosi recenzije najzanimljivijih hardverskih noviteta poput najtanjeg prijenosnog računala na svijetu Acerovog Aspirea S7, kombinacije pametnog telefona i tableta Asus PadFone, kao i test najbrže grafičke kartice Nvidijine GTX 690.