| 3. 10. 2014. u 08:21 sati | RSS | print | pošalji link |

233. broj PC Chipa

Na kioscima i u e-Knjižnici dostupan je novi broj PC Chipa. U najnovijem broju PC Chipa ekskluzivno donosimo pregled best buy Android telefona sa većim ekranima. Što se isplati kupiti i što odabrati?

Pročitajte i sve novosti vezane uz najnoviji iPhone 6, ponajbolje aplikacije prilagođene phabletima, reportaže sa Intelovog Developer Foruma iz San Francisca i IFA sajma iz Berlina, te vrlo zanimljivu temu koja se bavi računalima u ulozi igraćih konzola. Od pojedinačnih testova uređaja izdvajamo Samsung S5 mini, Asus Transformer TF103C, najbolji gamerski monitor Asus PG278Q i trenutno najbržu grafičku karticu Nvidijinu GTX 980.