| 20. 10. 2014. u 10:35 sati | RSS | print | pošalji link |

Iako se metafore uglavnom vezuju uz umjetnost, prisutne su i u drugim sferama života pa tako i u biznisu. Svi mi, u većem ili manjem opsegu, koristimo se njima jer one iznimno jasno, slikovito i učinkovito pojašnjavaju kompleksne događaje, misli i osjećaje. Upravo zbog navedenih osobina, metafore, parabole ili alegorijske priče u svijetu liderstva zaslužile su posebno mjesto postavši tijekom povijesti važnim alatom velikih lidera i učitelja kojim su kompleksne koncepcije s lakoćom približavali puku.

| 20. 10. 2014. u 10:35 sati | RSS | print | pošalji link |
sve vijesti