| 4. 11. 2014. u 10:56 sati | RSS | print | pošalji link |

234. broj PC Chipa

Na kioscima i u e-Knjižnici dostupan je novi broj PC Chipa. U novom broju PC Chipa donosima ekskluzivan prikaz najboljih kompaktnih pametnih telefona visoke klase, veliki usporedni test najboljih gamerskih miševa, a posebno smo se pozabavili i najnovijom verzijom Androida poznatijom kao Lollipop.

Od ostalih tema možete pročitaai kako najjednostavnije izraditi prvi, vlastiti web portal, te koje su najbolje aplikacije za lako i brzo tipkanje na pametnih telefonima. Od pojedinačnih testova izdavajamo Samsungove Note 4 i Galaxy Alphu, Sonyevu Xperiu Z3, test najtanjeg telefona na svijetu pod imenom NGM Forward 5,5, kao i detaljan prikaz najnovijeg Panasonicovog 58-inčnog Ultra HD televizora.