| 4. 12. 2014. u 13:11 sati | RSS | print | pošalji link |

235. broj PC Chipa

Na kioscima i u e-Knjižnici dostupan je novi broj PC Chipa. U novom broju PC Chipa možete pročitati koji su trenutno najbolji pametni telefoni koje možete kupiti. Donosimo i ekskluzivan prikaz najnovijih Appleovih iPhonea 6 u običnoj i Plus varijanti.

Mnoge će zanimati i veliki usporedni test All in One računala za kućnu i poslovnu uporabu, prikaz najnovijih Windowsa 10 Technical Preview, te odabir najboljih mail klijenata za računala i pametne telefone. Donosimo i zanimljiv članak o neutralnosti Interneta.