| 18. 3. 2015. u 11:00 sati | RSS | print | pošalji link |

237. broj PC Chipa

Na kioscima i u e-Knjižnici dostupan je novi broj PC Chipa. U novom broju PC Chipa pročitajte koji su ponajbolji prijenosnici za igranje i multimediju, a donosimo i veliki usporedni test SSD-ova kapaciteta od pola terabajta. Ukoliko vas muče stari upravljački programi možete pročitati na koji način ih najlakše i najjednostavnije osvježavati, kako bi uvijek imali najnoviju verziju.

Od ekskluzivnih testova donosimo prikaz HP-ovog gamerskog prijenosnika Omen, Huaweievog phableta Mate 7, Lenovovog hibridnog prijenosnika Miix 3 i Acerovog prijenosnika TravelMate 645 koji je jedan od prvih prijenosnika na domaćem tržištu temeljen na petoj generaciji Intelovih procesora Core poznatijoj pod nazivom Broadwell.