| 10. 4. 2015. u 07:24 sati | RSS | print | pošalji link |

239. broj PC Chipa

Na kioscima i u e-Knjižnici dostupan je novi broj PC Chipa. U najnovijem broju PC Chipa donosimo priču o najmanjim i najjeftinijim funkcionalnim računalima zajedno sa ekskluzivnim testovima Raspberry Pi 2 i Intel Broadwell NUC-a.

Također se bavimo najnovijom generacijom hibridnih prijenonsika koji donose bolje performanse uz duže vrijeme autonomije. Od pojedinačnih testova uređaja izdvajamo zakrivljeni pametni telefon G Flex 2, Canonov fotoaparat EOS 7D Mark III, kao i najnovije telefone srednje klase Samsung A3 i A5, te Lenovo Vibe Z2. Pročitajte još i kako pretraživati Internet bez Googlea i koje su najbolje aplikacije za dopisivanje i razgovaranje.