| 3. 6. 2015. u 07:42 sati | RSS | print | pošalji link |

241. broj PC Chipa

U novom broju PC chipa donosimo veliku temu koja uključuje najnovije i najzanimljivije pametne telefone srednje klase. Ukoliko ste htjeli pribaviti novi telefon naprednih mogućnosti po povoljnoj cijeni onda obavezno pročitajte što se nudi na tržištu.

Također izdvajamo veliki usporedni test najnovijih prijenosnih računala sa Broadwell procesorima koji donose bolji omjer performansi i potrošnje energije uz značajno unaprijeđenu grafiku.

Svakako pročitajte i veliku temu o Torrent klijentima i svemu vezano uz to, kao i ekskluzivni vodič kako napraviti svoj vlastiti NAS server.

Od pojedinačnih testova izdvajamo HTC-ov telefon visoke klase One M9, vrhunsko Lenovovo All in One računalo A740, LG-jev 34-inčni monitor i MacBook Pro Retina u 13-inčnoj verziji.