| 10. 11. 2015. u 19:26 sati | RSS | print | pošalji link |

246. broj PCChipa

U najnovijem broju PC Chipa donosimo ekskluzivan test iPhonea 6S jedini od tiskanih časopisa u regiji. Pročitajte kako radi najmodernija tehnologija ekrana osjetljivog na razinu pritiska kod iPhonea 6S. Pokrenuli smo novu rubriku posvećenu virtualnoj stvarnosti. Već u ovom broju...

...donosimo priču o posebnom odijelu za prepoznavanje pokreta- Perception Neuron, a posjetili smo i prvi VR studio u Hrvatskoj Legame. U novom broju možete također pročitati ekskluzivan prikaz prvih Skylake prijenosnika koji dolaze sa Windowsima 10. Windows 10 je u dobroj mjeri i tema naše softverske rubrike. Pozabavili smo kontinuiranim ažuriranjem, a tu je i zanimljiv članak o najboljim aplikacijama na Microsoftovom Storeu. Nismo zaboravili ni Linux pa možete pročitati koje su najbolje trenutno dostupne Live distribucije Od pojedinačnih testova uređaja izdvajamo Sony Z5 compact, Samsung Tab S2 8, AMD Radeon Nano, Shuttle XPC Nano NC01U, Lenovo Vibe Shot U suradnji VR studiom Legame omogućavamo vam da ostvarite popust od 10 kn na simulacije virtualne stvarnosti u VR studiu Legame u Savskoj 50.

| 10. 11. 2015. u 19:26 sati | RSS | print | pošalji link |
sve vijesti