| 8. 12. 2015. u 13:59 sati | RSS | print | pošalji link |

247. broj PCChipa

U 247. broju PC Chipa pročitajte koji su najbolji pametni telefoni u 2015.godini. Od Appleovog iPhonea 6s , Samsungovog S6 pa sve do Sonyeve Xperia. Donosimo detaljan pregled najboljih telefona na tržištu. Imali smo priliku isprobati trenutno najinovativniji VR headset HTC...

...Vive koji HTC razvija u suradnji sa Valveom. Je li ovo ultimativni VR uređaj za gamere? Ukoliko vas zanimaju nove tehnologije donosimo priču o zakrivljenim ekranima ma monitorima, televizorima, pametnim telefonima. Čini se kako je vrijeme ravnih ekrana prošlost. Za sve one koji žele naučiti programiti pročitajte opsežnu i detaljnu školu programiranja u programskom jeziku C. Od pojedinačnih testova uređaja izdvajamo iPhone 6s Plus, HP Spectre x360, Acer V17 Nitro VN7-792G, Meizu M2 Note, BenQ SW2700PT. Razgovarali smo sa predsjednikom uprave Terrakoma, dosada relativno nepoznatog telekom operatora koji se hrabro upustio u tržišnu borbu sa velikim igračima.