| 5. 4. 2016. u 10:34 sati | RSS | print | pošalji link |

U novom broju časopisa qLife tema su Klasici III.

Pod utjecajem zastarjelog svjetonazora u javnim raspravama na domaćoj sceni bezrazložno nastavljamo trošiti ogromne količine vremena i energije vjerujući da će "stručni" ili bilo koji drugi premijer promijeniti kulturu i genetski kod nacije pomoću neke "formule" koju do sada nismo vidjeli, a da pritom svi mi koji spadamo u skupinu "drugih aktera" (činovnici, menadžeri, liječnici, poduzetnici, profesori, pravnici, djelatnici, sindikalisti i drugi) nećemo morati učiniti baš nikakav napor u tom smislu.