| 2. 5. 2016. u 08:58 sati | RSS | print | pošalji link |

U novom broju časopisa qLife tema je Društveno odgovorno liderstvo.

Na početku 21 stoljeća svijet je suočen s izazovima bez presedana u povijesti ljudskog društva. Klimatske promjene, nestanak biološke raznolikosti, pretjerana eksploatacija prirodnih resursa, ekonomske nejednakosti, financijske krize, terorizam i nova tehnološka revolucija primjeri su kompleksnih, međusobno povezanih izazova. Suočavanje s njima zahtijeva transformaciju - duboku promjena načina razmišljanja i djelovanja - koju mogu voditi samo DRUŠTVENO ODGOVORNI LIDERI.