| 2. 8. 2016. u 10:50 sati | RSS | print | pošalji link |

U novom broju časopisa qLife tema su Konflikti.

Proučavanjem strukture konflikata - djece i roditelja, prijatelja, poslovnih suradnika, lijevo i desno orijentiranih političkih frakcija, pa čak i čitavih nacija - uočeno je često ponavljanje sličnog obrasca: nerazumijevanja i tenzije, naime, uobičajeno potječu iz validnih, a ne iz „krivih“ ili „pogrešnih“ parcijalnih perspektiva, koje pak  proizlaze iz nezrele parcijalne svijesti nesposobne cjelovito sagledati cjelinu i osvijestiti vlastite utjecaje na konfliktni sustav.