| 9. 1. 2017. u 09:06 sati | RSS | print | pošalji link |

Prilikom odabira tekstova za broj Klasici IV naglasak je stavljen na legendarna djela uglednih autora koja uglavnom govore o učenju i problemima povezanim s učenjem: na razini pojedinca, organizacije te na razini kolektivne nacionalne ili globalne svijesti.

Pišemo o obrambenim rutinama koje dokazano priječe visokoobrazovane i visokopozicionirane profesionalce - uobičajeno na ključnim liderskim i menadžerskim pozicijama - da bilo što nauče, o problemu neadekvatnih ili pokidanih povratnih veza u kompleksnim sustavima te o drugim obrascima (eng. learning disabilities) sličnog učinka