| 12. 1. 2018. u 13:08 sati | RSS | print | pošalji link |

Izašao je novi broj časopisa qLife. Prošlo je previše vremena, a da liderstvo, menadžment i organizacijski razvoj u hrvatskoj javnosti nisu osviješteni kao ključni čimbenici napretka nacionalnog gospodarstva i društva u cjelini. Na kolektivnoj razini još uvijek nismo jasno konstatirali kako nas isključivo znanost i umjetnost liderstva može odvesti u bolju budućnost. Emil Tedeschi o tome je rekao: „…loše je što se u Hrvatskoj premalo raspravlja o suštini problema neodgovornosti i netransparentnosti upravljanja na svim razinama, od privatnog korporativnog sektora, preko javnih, državnih poduzeća do politike…jer je riječ o jednom od najvećih problema društva.“